Kompleksowa realizacja
i obsługa strony www

 • Prestiżowy adres www

  Domena internetowa to indywidualna i niepowtarzalna nazwa, będąca podstawą nawigacji w Interecie. Jest niezbędnym elementem dla funkcjonowania każdej strony www. Spośród tysięcy oferowanych przez nas domen wybieramy wspólnie z Tobą wymarzoną, najlepiej dopasowaną do Twojego biznesu.

 • Miejsce na serwerze hosting

  Twoja strona zostanie umieszczona na naszych niezawodnych serwerach. Oznacza to, że strona www jak i poczta będą zawsze działać.

 • Nowoczesna strona www

  Otrzymujesz nowoczesną, szytą na miarę stronę www, która nie tylko dobrze wygląda ale przede wszystkim jest skutecznym narzędziem do zdobywania i utrzymywania klientów. W tej ofercie otrzymujesz 5 podstawowych zakładek (np. Home, O firmie, Oferta, Galeria, Kontakt). Jeżeli potrzbujesz bardziej rozbudowanej strony skontaktuj się z nami w celu omówienia indywidaulnej wyceny.

 • Efektowny projekt graficzny

  W naszej bazie mamy tysiące gotowych projektów graficznych z różnych branż. Wspólnie wybierzemy jeden, który najlepiej pasuje do Twojej firmy. Potem zmodyfikujemy go wedle Twoich potrzeb i sprawimy by był niepowtarzalny!

 • Profesjonalna poczta e-mail

  Wraz ze stroną zakładamy Ci profesjonalną pocztę e-mail z własnym adresem internetowym. W abonamencie dostajesz do dyspozycji 3 konta pocztowe z mobilnym dostępem do skrzynki.

 • Mobilna wersja strony

  Twoja Strona zostaje wykonana w taki sposób, aby w inteligentny sposób dostosowywała się do ekranu, na którym jest wyświetlana. Dzięki temu jest prosta i wygodna w obsłudze dla każdego użytkownika, bez względu czy korzysta z telefonu, laptopa czy tabletu.

 • Dedykowany opiekun klienta

  Potrzebujesz porady specjalisty ds. Marketingu Internetowego? Chcesz coś zmienić na stronie, ale nie wiesz jak lub nie masz na to czasu? Nie ma sprawy, Twój dedykowany opiekun jest zawsze do Twojej dyspozycji.

 • Integracja z social media

  Nasze strony są w pełni zintegrowane z największymi serwisami społecznościowymi (facebook, instagram).

 • Czytelne statystyki strony

  Na stronie wdrażamy zaawansowane narzędzia analityczne. Obserwujemy i mierzymy aby dostarczyć Ci rzetelnych danych o popularności Twojej strony.

2999* /
jednorazowa opłata
  lub
199* /
opłata miesięczna

* Propozycja skierowana do firm. Podane ceny są cenami netto.