Kompleksowa realizacja
i obsługa strony www jedynie za 99zł / miesięcznie

 • Prestiżowy adres www

  Domena internetowa to indywidualna i niepowtarzalna nazwa, będąca podstawą nawigacji w Interecie. Jest niezbędnym elementem dla funkcjonowania każdej strony www. Spośród tysięcy oferowanych przez nas domen wybieramy wspólnie z Tobą wymarzoną, najlepiej dopasowaną do Twojego biznesu.

 • Miejsce na serwerze hosting

  Twoja strona zostanie umieszczona na naszych niezawodnych serwerach. Oznacza to, że strona www jak i poczta będą zawsze działać.

 • Nowoczesna strona www

  Otrzymujesz nowoczesną, szytą na miarę stronę www, która nie tylko dobrze wygląda ale przede wszystkim jest skutecznym narzędziem do zdobywania i utrzymywania klientów. W tej ofercie otrzymujesz 5 podstawowych zakładek (np. Home, O firmie, Oferta, Galeria, Kontakt). Jeżeli potrzbujesz bardziej rozbudowanej strony skontaktuj się z nami w celu omówienia indywidaulnej wyceny.

 • Marketingowe teksty na stronę

  W oparciu o materiały od Ciebie, naszą wiedzę i kreatywność zredagujemy teksty i hasła reklamowe na Twoją stronę. Dzięki fachowym i świetnie napisanym tekstom, osiągniesz marketingowy sukces.

 • Efektowny projekt graficzny

  W naszej bazie mamy tysiące gotowych projektów graficznych z różnych branż. Wspólnie wybierzemy jeden, który najlepiej pasuje do Twojej firmy. Potem zmodyfikujemy go wedle Twoich potrzeb i sprawimy by był niepowtarzalny!

 • Profesjonalna poczta e-mail

  Wraz ze stroną zakładamy Ci profesjonalną pocztę e-mail z własnym adresem internetowym. W abonamencie dostajesz do dyspozycji 3 konta pocztowe z mobilnym dostępem do skrzynki.

 • Mobilna wersja strony

  Twoja Strona zostaje wykonana w taki sposób, aby w inteligentny sposób dostosowywała się do ekranu, na którym jest wyświetlana. Dzięki temu jest prosta i wygodna w obsłudze dla każdego użytkownika, bez względu czy korzysta z telefonu, laptopa czy tabletu.

 • Efektywne słowa kluczowe

  Nasi specjaliści od pozycjonowania wybiorą dla Twojej firmy najefektywnejsze słowa kluczowe i umieszczą je w tekstach na stronie oraz w kodzie strony. To główny czynnik odpowiadający za sukces strony w Google. Wszystko po to, by sprowadzić na Twoją stronę jak najwięcej potencjalnych konsumentów gotowych do zakupu oferowanych przez Ciebie produktów lub usług.

 • Optymalizacja pod Google

  Wszystkie strony budujemy i optymalizujemy zgodnie z najwyższymi standardami wyznaczonymi przez Google. Dzięki tym zabiegom nasze strony natychmiast po utworzeniu osiągają wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania i pozyskują klientów z Google.

 • Dedykowany opiekun klienta

  Potrzebujesz porady specjalisty ds. Marketingu Internetowego? Chcesz coś zmienić na stronie, ale nie wiesz jak lub nie masz na to czasu? Nie ma sprawy, Twój dedykowany opiekun jest zawsze do Twojej dyspozycji.

 • Integracja z social media

  Nasze strony są w pełni zintegrowane z największymi serwisami społecznościowymi (facebook, instagram).

 • Czytelne statystyki strony

  Na stronie wdrażamy zaawansowane narzędzia analityczne. Obserwujemy i mierzymy aby dostarczyć Ci rzetelnych danych o popularności Twojej strony.

1999* /
jednorazowa opłata
  lub
99* /
opłata miesięczna

* Podane ceny są cenami netto

Zaufały nam setki firm
Sprawdź dlaczego!

Sprawdź, jak może wyglądać Twoja strona

Skontaktuj się z nami. Nasi graficy przygotują wstępny projekt graficzny Twojej nowej strony www. Niczym nie ryzykujesz! Jeśli Ci się nie spodoba, nie musisz korzystać z naszych usług ani płacić nam nawet złotówki!  Wstępny projekt przygotowujemy specjalnie dla Twojej firmy zupełnie za darmo.

Zadzwoń +48 507 857 686 lub napisz: kontakt@profesjonalne-strony.pl i zamów darmowy projekt Twojej strony.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.

Kontakt

+48 507 857 686
(0-89) 612 05 37
kontakt@profesjonalne-strony.pl

Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny
ul. Władysława Trylińskiego 14, Budynek B1, 10-683 Olsztyn,

Formularz kontaktowy